ingiltere egitim ingiltere eğitim spacer
Ana Sayfa İngiltere Hakkında İngiltere Dil Okulları ingiltere eğitim üniversiteler Hakkmızda Bize Ulaşın spacer
ust spacer
spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer
İngiltere Vizesi

İngiltere Vizesiİngiltere vizesi evrakları ve bir yığın prosedürlerle uğraşmak gayet stresli bir süreçtir. Bütün formların hazırlanması, doldurulması, gerekli dilekçelerin yazılması, resarvasyonların alınması vb. bir çok detay vize dosyanızın kabül edilmesini sağlayan unsurlardandır. O nedenle eğer buna ayıracak ufak bir bütçeniz varsa bizce mutlaka profosyonel vize danışmanlığı yardımı almalısınız.

Önemli Uyarı: İngiltereye bir kere vize verilmesi, tekrar verileceği anlamı taşımayacağı gibi, İngilizce konuşuyor olmanız size extra hiç bir avantaj sağlamaz.

Bizim tavsiyemiz turist vizesi de dahil olmak üzere her ne tür vize alacaksanız alın, bu başvuruyu konuda tecrübeli bir firmayla yapmanız yönünde... Çünkü bilinmeniz gerekir ki, pasaportunuzda bir vize reddi damgası size geri dönüşü olmayan şeyler kaybettirebilir ve bunun telafisi parayla bile olamayabilir. Bunu riske atmamak ise tamamen sizin elinizde. Vize danışmanlık hizmetlerimizin detayları aşağıda listelenmiştir Sizlere hizmet vermek bizi her zaman mutlu edecektir. 

    Danışmanlık çerçevesindeki Hizmetlerimiz
  • Dosyanızı hazırlamak, gereksiz bilgileri çıkarıp, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızın en okunur ve açık haline getirmek, ayrıca dosyanızın önemli olan ve dikkatini çekilmesini istediğimiz noktaları tesbit ederek bunları tasnif etmek.
  • Durumu açıklayıcı ve konsolosluğa hitaben ingilizce bir ön yazı oluşturmak.
  • Uçak ve/veya otel reservasyonlarınızı eğer belirlenmemişse veya reserve edilmemişse ayarlamak ve bunların detaylarını çıktı alarak, dosyanıza eklemek.
  • Vizenizin iletilmesi ve alınması gibi durumları organize etmek .
  • Şahsi başvuru gerektiren ülkeler için randevunuzun belirlenen gün ve saatte doğru olarak alınması ve size iletilmesini temin etmek.
  • Vize görüşmesinden önce, görüşme provası (ofisimizde yapılması veya yapılmaması gereken şeyler ve hareketler hakkında bilgi ve oryantasyon) İlk kez vize alacaklar için özel danışmanlık, durum değerlendirmesi ve tüm soruların eksiksiz bire bir cevaplandırılması .
  • Her tür sorularınız için sınırsız telefon, veya ofisimizde bire bir size destek olmak.
  • Ve bizce en önemlisi güven ve tecrübemiz ile hatasız başvuru yapmanın huzuru...
ingiltere alt 1 ingiltere alt 2
ingiltere alt 3
Hızlı Erişim Linkleri
ingiltere_alt
Copyright © 2012 - 2019 Ingiltere'de Eğitim - ingiltereegitim.org
İngiltere Eğitim