ingiltere egitim ingiltere eğitim spacer
Ana Sayfa İngiltere Hakkında İngiltere Dil Okulları ingiltere eğitim üniversiteler Hakkmızda Bize Ulaşın spacer
ust spacer
spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer spacer
İngiltere Üniversite
Hakkımızda

Hakkımızdaİngiltere, yurtdışında eğitim almak isteyenlerin ve özellikle de dil eğitimi düşünenlerin en gözde şehri denilebilir, keza dil ingilizce ve burası da bu dilin doğduğu yer. İngilterede üniversite, staj, mba ve daha bir çok alanda eğitim almayı da düşünebilirsiniz çünkü buradaki okulların hemen hepsi British Council adı verilen bir kuruluş tarafından sürekli denetleniyor ve uygun bulunmayanlar anında kapatılıyor. Bu da eğitimin kalitesinin daima üst düzeyde tutulması anlamına geliyor.

İngiltere Eğitim Danışmanlığı olarak bizim temel amacımız size ingilteredeki tüm kariyer ve dil eğitimi olanaklarını eksiksiz sunmaktır. Bu ülkedeki birçok okul ile birlikte çalışmamız sonucunda çok uygun fiyatlarla artık eğitiminizi bu ülkede tamamlayabileceksiniz. Ingiltere’nin  Cambridge, Oxford, Brighton, Bristol ve Londra gibi popüler şehirlerinde en uygun fiyatlı ve kaliteli okullar sizi bekliyor.

Firmamız ise size bu okulları tanıtarak doğru seçimi yapmanız için donanımlı eğitim danışmanları ile sizi doğru karara yönlendirmek için çalışmakta. Lütfen bizi tüm sorularınızda çekinmeden arayınız. Bize telefon numaralarımız, Ankara İngiltere Eğitim Danışmanlığı : 0 312 466 6100 pbx. Veya İstanbul İngiltere Eğitim Danışmanlığı : 0 212 293 7200 pbx. Numaralarımızdan veya “bize ulaşın” linkinden kısa formumuzu doldurarak hemen ulaşabilirsiniz.

Umarız sizin de ingiltere eğitiminizi birlikte gerçekleştirebiliriz.

Saygılarımızla

 


ingiltere alt 1 ingiltere alt 2
ingiltere alt 3
Hızlı Erişim Linkleri
ingiltere_alt
Copyright © 2012 - 2019 Ingiltere'de Eğitim - ingiltereegitim.org
İngiltere Eğitim